OPC Router

Demo Talebi

OPC Router, merkezi haberleşme platformunuz olarak, PLC'ler, veri tabanlerı, MES ve SAP sistemleri, yazıcılar, Excel dosyaları ve daha birçok uygulama arasında otomatik veri değişimi işlemini gerçekleştirir. Veri değişimi hem koşul tabanlı hem de olay tabanlı gerçekleştirilebilir. Herhangi bir kullanıcı, tag, haberleşme ve bağlı uygulama sınırı olmaksızın endüstriyel verilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

OPC Router sürükle ve bırak özelliği sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kullanıcıların ne otomasyon ne de bilişim teknolojileri uzamanı olmasını gerektirir. PLC seviyesinden SAP seviyesine verilerinizi veri kaynağınızı ve hedefinizi seçip istediğiniz koşulları belirleyerek kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.

Standart Üretim Veri Ağı

OPC Router uygulamalar arası otomatik veri değişimini sağlarken aynı zamanda merkezi haberleşme platformu olma görevini üstlenerek tüm sistemlerinizi ve kendi başına çalışan çözümlerinizi tek bir noktada toplar.

Endüstri 4.0'ın olmazsa olmaz yazılımı

Örneklem izleme ve son derece güvenilir görsel konfigürasyon, OPC Router'ı Endüstri 4.0 projeleriniz için hızlı ve verimli bir yol gösterici ve güvenilir bir yardımcı olarak bir numaralı tercihiniz yapar.

Net grafiksel kullanıcı arayüzü size mükemmel bir genel bakış sağlar ve bu sayede bağlantılarınızı her zaman kolayca anlayabilirsiniz. Durum ekranında, aktif veri aktarımlarınızı canlı olarak izleyebilir ve gerçek değerleri görüntüleyebilirsiniz.

OPC Router, bünyesindeki eklentiler ile çeşitli sistmeler arasında haberleşme sağlar. Her bir eklenti veri kaynağı ve hedefiyle alakalı olan özel gereksinimlere göre yapılandırılır. Projenizi gerçeklemek için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan eklentileri lisanslamaktır. Sonrasında birbirine bağlı sistemlerinizle birlikte işletmeniz Endüstri 4.0 standartlarına uygun hale gelecektir.

Kazanılan Faydalar:

Veri aktarımınızı otomatik ve standart hale getirerek maliyet ve zamandan tasarruf edin.

  • Kolay: Bağlantıları görüntülemek için basit ve modern grafik arayüz
  • Güçlü: Tüm endüstriyel haberleşme ihtiyaçları için tek uygulama
  • Ölçeklenebilir: Sadece ihtiyacç duyulan eklentileri kullanma
  • Geçmiş: Veri aktarımlarını ve olayları kaydetme ve görselleştirme
  • Standartlaştırma: Gereksiz veri aktarımını önleyerek zamandan ve maliyetten tasarruf etme
  • Kapsamlı: Farklı ve özel bağlantılar için birçok eklenti
  • Bağımsız: Programlamaya ihtiyaç duymaksızın yeni bağlantılar oluşturma
  • Genişletilebilir: Gelecek yeni eklentiler ile haberleşme ağınızı genişletme

MODÜLLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLAYABİLİRSİNİZ

icon_sap_system_128