ÜRÜNLER

Programlanabilir Mantık Denetleyicileri PLC'ler

 

AC500, AC500-eCo, AC500-S ve AC500-XC ölçeklenebilir PLC serileri, küçük, orta ve yüksek uygulamalar için çözümler sunar. AC500 platformumuz farklı performans seviyeleri sunar ve yüksek erişilebilirlik, aşırı koşullar veya güvenlik çözümleri için ideal bir tercihtir.

AC500 PLC platformumuz, kompakt PLC'lerden yüksek sonlu ve güvenlik PLC'lerine kadar donanım ve yazılım uyumluluğu sunar.

AC500
Endüstriyel uygulamalar için geniş bir performans, iletişim ve G/Ç yetenekleri yelpazesi sunan güçlü bayrak gemisi PLC'imiz. Karmaşık yüksek hızlı makine ve ağ çözümleri için ideal bir tercih.

AC500-eCo
Bu kompakt PLC, modern kontrol sisteminiz için esnek ve ekonomik yapılandırmalar sunar. Daha küçük uygulamalar için ideal bir tercih.

AC500-S
Bu güvenlik PLC'si (SIL3, PL e), fabrika veya makine otomasyonu alanında güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır. Karmaşık güvenlik çözümlerini uygulamak ve yönetmek için ideal bir seçenek.

AC500-XC
AC500 platformunun aşırı koşullar için olan PLC varyantı, geniş çalışma sıcaklığı, titreşim ve tehlikeli gazlara karşı dayanıklılık, yüksek rakımlarda ve nemli koşullarda kullanım imkanı sunar.

 

 
plc_pic22