ÜRÜNLER

Freelance Dağıtık Kontrol Sistemi (DCS)

Freelance, bir DCS (Dağıtık Kontrol Sistemi) ile bir PLC'nin avantajlarını birleştiren tam teşekküllü bir sistemdir: PLC'nin kompakt yapısını ve DCS'nin tüm işlevselliğini sunar. Entegre ortam, mühendislik, devreye alma, bakım ve fieldbus yönetimini basitleştirir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sistemlerin kolayca işletilmesi ve teşhisi mümkün olur. Freelance, 20 yıllık bir geçmişe sahip olup eski sürümlerle tam uyumlu olarak çalışır.

AC 900F Denetleyici

Yeni, ödül kazanan AC 900F denetleyici ile Freelance DCS, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü, hızlı ve işlevsel bir performans sunar.

Otomasyon ve kontrol ürünlerindeki yılların deneyiminin ardından, bu yeni denetleyici Freelance dağıtık kontrol sistemi (DCS) donanım portföyünü büyük ölçüde genişletir.

AC 900F denetleyici, ana bileşen olan bir CPU modülünden oluşur. Uygulama ve gereksinimlere bağlı olarak, denetleyiciye fieldbus modülleri ve I/O modülleri ekleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, AC 900F yedeklilik desteği sunar. AC 900F şunları içerir:

Dört Ethernet arabirimli Standart CPU modülü PM 902F, bir teşhis arabirimi, iki seri arabirim ve isteğe bağlı bir ekran ünitesi Üç Ethernet arabirimli Lite CPU modülü PM 901F, bir teşhis arabirimi, iki seri arabirim ve isteğe bağlı bir ekran ünitesi En fazla on S700 I/O modülünün doğrudan bağlandığı terminal üniteleri En fazla iki fieldbus arabirim modülü Denetleyici, PROFIBUS ve diğer fieldbus protokollerini kullanarak uzak I/O'ları, vericileri, aktuatörleri, sürücüleri ve diğer cihazları destekler.

 
hazirlaniyor-11